Kwalifikacje

Umiejętności

Parafrazując znane powiedzenie: tłumacz uczy się przez całe życie. Każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem i możliwością poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy. Poniżej przedstawiam Państwu uzyskane do tej pory kwalifikacje.

Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Krakowie, rocznik 1999, kierunek Ekonomia, specjalność Finanse i Bankowość. Równolegle ukończyłem studia ekonomiczne w języku angielskim na Uniwersytecie Sztokholmskim. Obecnie jestem w trakcie realizacji przewodu doktorskiego na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

W roku 2011 ukończyłem Podyplomowe Studium Tłumaczy Języka Angielskiego na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

Z językiem angielskim mam kontakt od roku 1990. Biegłość w posługiwaniu się nim zdobyłem w trakcie lat nauki i praktyki podczas studiów w Szwecji oraz licznych wyjazdów zagranicznych.

Znajomość specjalistycznego słownictwa czerpię zarówno ze swojego wykształcenia jak i bieżącej działalności zawodowej. Stała współpraca z kancelariami prawnymi oraz biurami obsługi rachunkowej daje mi możliwość bezpośredniej weryfikacji poprawności terminów prawniczych czy finansowych. Możliwości takie daje mi również moja praca naukowa.

Zamów darmową wycenę

Zapraszam Państwa do przesłania dokumentów do bezpłatnej wyceny tłumaczenia: tlumaczenia@homm-konsulting.eu

Odpowiedzi udzielam w ciągu jednego dnia roboczego. Wstępna wycena jest punktem wyjścia do szczegółowych ustaleń odnośnie ceny i terminu wykonania tłumaczenia.